Anna Pińczuk w Akademii Młodego Dziennikarza

DSC_0229

Od października do grudnia br. uczennica naszej szkoły brała udział w warsztatach dziennikarskich realizowanych przez Europejski Dom Spotkań Młodzieży we współpracy z Fundacją Konrada Adenauera w Polsce oraz Stowarzyszeniem POLIS.

Projekt skierowany był do uczniów szkół ponadgimnazjalnych zainteresowanych dziennikarstwem, miał na celu poprawę warsztatu dziennikarskiego młodych ludzi oraz zapoznanie ich ze współczesnym obrazem pracy dziennikarskiej.

Ania uczestniczyła w weekendowych warsztatach oraz wizytach studyjnych m.in. w Gazecie Wyborczej, TVP, Fundacji Konrada Adenauera, czy też Sejmie RP.

9 grudnia odbyła się uroczysta ceremonia, podczas której Ania odebrała certyfikat ukończenia Akademii Młodego Dziennikarza oraz pamiątkowe upominki.

received_558226097853593