Halloween w Kuroniu

IMG_1647
Dnia 30.X br odbył się w ramach obchodów Halloween Kiermasz Ciast! Wszystkie Stworki i Potworki, czyli Nasi Uczniowie i Ucznnice przebrani stosownie z tradycją Halloween mogli nabyć na Kiermaszu słodkości przygotowane przez klasę II A. A wsród tych pyszności były: Babeczki-pajączki; Pianka; Szarlotka; Tarta z pajęczyna i wiele innych.
Natomiast Samorząd uczniowski ufundował w ramach ‚Trick or Treat’ koszyczek z cukierkami!
Wszyscy przebrani maja szansę na zdobycie Jokera w dwóch kategoriach: Najlepiej i najliczniej przebrana klasa & Najlepiej przebrany Uczeń/Uczennica. Joker zwalnia z pytania w jeden wybrany przez wygranych dzień (nie dotyczy planowych sprawdzianów/prac klasowych/wypracowań i kartkówek).
Po długich konsultacjach z SU Jokery zwalniające z pytania w jeden wybrany dzień trafiają do klasy 2d jako najlepiej i najliczniej przebranej oraz do Katarzyny Lindstedt z kl. Ie jako najlepiej przebranej Uczennicy naszego LO.
Kiermasz Ciast i Halloween odbyły się pod opieką prof Iwony Chmielewskiej
IMG_1641 IMG_1647 IMG_1653 IMG_1655