Dzień Patrona

28 marca 2019 odbył się jubileusz dziesięciolecia nadania imienia Jacka Kuronia naszej szkole. Uroczystość zaszczycili swoją obecnością: brat naszego patrona, Pan Andrzej Kuroń, zastępca Burmistrza Dzielnicy Wola – Pan Wojciech Lesiuk, Radny Dzielnicy Wola – Pan Karol Giemza, Naczelnik Wydziału Oświaty i Wychowania dla Dzielnicy Wola, Pani Mariola Zielińska, dyrektorzy zaprzyjaźnionych szkół, byli i obecni pracownicy, rodzice, uczniowie oraz inni przyjaciele szkoły. Po przemówieniach i odczytaniu listu od Prezydenta Warszawy, Pana Rafała Trzaskowskiego zaproszeni goście mogli wysłuchać piosenek w wykonaniu szkolnego chóru, obejrzeć film o szkole i naszym Patronie oraz zobaczyć spektakl „Ciuciubabka” wystawiony przez szkolny teatr STOPA.