Zaproszenie do biblioteki

Zapraszam uczniów do wzięcia udziału w ogólnopolskiej akcji “Jak nie czytam, jak czytam”, którą organizuje redakcja czasopisma „Biblioteka w Szkole”, a która odbędzie się w naszej szkole 7 czerwca o godz. 12.00 w bibliotece i czytelni. Celem naszego spotkania będzie wspólne czytanie wybranych przez Was książek ze zbiorów znajdujących się w bibliotece, rozmowa o książkach i Waszych zainteresowaniach czytelniczych. Możecie również przynieść ze sobą książkę, którą chcielibyście zaproponować innym. Na koniec spotkania chętni będą mogli sprawdzić swoją wiedzę w dwóch konkursach czytelniczych. Zostaną też ogłoszone wyniki konkursu na recenzję książki oraz przyznane nagrody.
Uczniów, którzy chcieliby uczestniczyć w tej akcji, proszę o zgłoszenie udziału w bibliotece najpóźniej do środy 5 czerwca.